Aerial Joga

aerial joga

Aerial Joga łączy elementy klasycznej jogi ze stretchingiem i akrobatyką. Ćwiczenia wykonujemy z użyciem chusty (hamaka), która służy do wsparcia ciała przy pracy z balansem. Hamak pomaga w rozluźnieniu, pozwala na głębsze rozciąganie konkretnych partii mięśniowych. Jest również narzędziem umożliwiającym wejście do pozycji odwróconych.

Podwieszenie ciała kilka centymetrów nad ziemią uwalnia napięcie z mięśni. Aerial Joga wpływa pozytywnie na uelastycznienie ciała, wzmocnienie ramion i brzucha bez obciążania kręgosłupa. Praktyka ta łączy ze sobą pozycje stojące, siedzące, wiszące oraz leżące.

C’MON Studio jest wyposażone w  profesjonalne maty firmy Manduka oraz hamaki wykonane ze 100 % bawełny dzięki czemu praktyka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Instruktorem Aerial Jogi w C’mon Studio jest Ola Krzyczmonik

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

joga

Joga jest ponadczasową i praktyczną nauką, która rozwijała się przez tysiąclecia. Zajmuje się ona fizycznym, psychicznym i duchowym rozwojem człowieka. Adresowana jest do wszystkich, ponieważ w jodze nie liczy się wiek, płeć, ani stan zdrowia, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. Zajęcia pozytywnie wpłyną na ruchomość stawów przy jednoczesnym zachowaniu ich stabilizacji, zmysł równowagi, jak i na rozwój mięśni głębokich. Joga również przyczynia się do poprawy samopoczucia i pomaga poznać uczucie prawdziwego relaksu. Ponadto wpływa pozytywnie na poprawę postawy ciała, zrównoważone zwiększenie gibkości i siły oraz poprawę koncentracji.

W C’MON Studio mamy do Waszej dyspozycji profesjonalne maty firmy Manduka, bloczki do jogi oraz taśmy do jogi, dzięki czemu praktyka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik