Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA ŚWIECH

Kasia Świech ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia Świech jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia Świech prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial hoop, aerial silks i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

KASIA TREJTOWICZ

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym. Wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

WERONIKA GAWRYS

Weronika jako nastolatka zaczęła interesować się szeroko pojętym zdrowiem, aktywnością fizyczną i pracą z umysłem. Joga stała się nie tylko jej pasją ale stylem życia. Podstawowym elementem jej praktyki jest ćwiczenie powoli i starannie, w zgodzie ze stanem swojego ciała na „tu i teraz”, skupienie i koncentracja na oddechu. Od kilku lat jest związana z Jogą Akademicką. Czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, bezpiecznym i odpowiednim dla osób w każdym wieku. Jako instruktor wciąż poszerza swoją wiedzę, jest współorganizatorką Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Joga w kontekstach kulturowych”, która odbywa się raz w roku w AWF w Katowicach. Chętnie bierze udział wydarzeniach związanych z jogą takich jak Światowy Dzień Jogi, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem. Dzieli się tam swoją wiedzą z innymi.

Ania Kluźniak

Od dziecka lubiła aktywnie spędzać czas, jednak żaden sport nie skradł jej serca. To w Pole Dance zakochała się „od pierwszego dotknięcia rurki”. Na zajęciach dokłada wszelkich starań by spotkało Was to samo. Jej największą inspiracją są ikony Pole Dance t.j.: Felix Cane, Jenyne Butterfly, Cleo ‘The Hurricane’ czy Anastasia Sokolova. Przygodę z rurką, zarówno jako kursantka jak i instruktorka, rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście- Białymstoku. Uczestniczyła na zajęciach od początku istnienia Białostockich szkół Pole Dance t.j.: Sparkle Studio oraz Studio Vertigo. Vertigo stało się jej drugim domem, który z chęcią odwiedza do dziś. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole dance VERTICAL DANCE na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi instruktorami takimi jak: Iwona Drzymała, Damian Kutryb, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Kaja Waseńczuk. Jest energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów. Dba o wesołą atmosferę na treningach, tak by kursanci z przyjemnością aktywnie spędzali czas.

Patryk Krosowski

Patryk przez wiele lat szukał swojego miejsca na Ziemi. Poprzez piłkę nożną w Rakowie Częstochowa po szkolenie wojskowe w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Pewnego pięknego dnia udał się do parku trampolin w Katowicach. Tam zaczęła się jego przygoda z akrobatyką i szeroko pojętym trampoliniarstwem. Po kilku treningach jedyne o czym śnił to coraz to trudniejsze elementy.
Patryk to definicja samouka, który zawsze dąży do perfekcji szukając inspiracji w różnych osobistościach. Jedynym trenerem jest własna wyobraźnia i aparat w telefonie. Jego celem jako prowadzący zajęcia jest "Nauczanie i udoskonalanie umiejętności swoich podopiecznych do takiego stopnia, aby mógł powiedzieć że robią to znacznie lepiej niż on sam". W wolnych chwilach zagłębia się w książki psychologiczne, aby potem tworzyć w swojej wyobraźni obraz siebie lecącego nad ogromnym basenem z gąbkami."

Luiza Rakowska

Od najmłodszych lat miłośniczka sportu a w szczególności tańca. Swoją przygodę zaczęła w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie jako przedszkolak. Kolejnym etapem było wstąpienie do czestochowskiego zespołu tanecznego „Splot”. Od 9 roku życia uczennica Ogolnekształcacej Szkoły Baletowej w Łodzi gdzie przez 6 lat brała lekcje baletu, tańca ludowego, tańca współczesnego akrobatyki, muzyki i rytmiki. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Wielkiego w Łodzi min. w spektaklu „Dziadek do orzechów” oraz brała udział w corocznych Galach Baletowych teatru na przełomie lat 2009/2014.

W 2020 roku ukończyła kurs instruktora herial hoop certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Pasję do doskonalenia własnych umiejętności łączy z potrzebą dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Luiza to bardzo otwarta i przepełniona pozytywną energią osoba dbająca o komfort każdego kursanta.

Ewa Chłód

Ewa swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce chodząc na taniec towarzyski i hip hop do ,, Zorby’’. Jednak to nie dawało jej do końca satysfakcji ponieważ nie mogła rozwijać się w zakresie swojej pasji jaką była gimnastyka artystyczna. Niestety w Częstochowie nie było możliwości rozpoczęcia nauki w tym sporcie. W późniejszym etapie zaczęła uczęszczać do zespołu ,,Splot”.Gdzie nauczyła się podstawowych elementów akrobatyki i gimnastyki. Następnie trafiła do Towarzystwa Gimnastycznego Tg ,, Sokół’’ gdzie trenowała praktycznie do samego końca stowarzyszenia. Podczas studiów chciała kontynuować swoje umiejętności,więc wpadła na pomysł, żeby połączyć wszystkie możliwości i tak trafiła na pole dance, który łączy wszystko to co oczekuje od sportu. Aktualnie trenuje go do dzisiaj i rozwija zakres akrobatyki i stretchingu, żeby móc przekazać na zajęciach różnorodność gimnastyki. Działa także charytatywnie w szkole podstawowej prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i metodyki jej nauczania.
Certyfikaty stretching i akrobatyka:
- EXTREME STRETCHING-BACKBENDS
- ACRO&FLOORWORK
- EXTREME STRETCHING-SPLITS
- BODY CONDITIONING

Sylwia Małolepsza

Instruktor pole dance
Sylwia swoją przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat. Zawsze była dzieckiem pełnym werwy, niedającym o sobie zapomnieć nawet na sekundę 🙂
Juz w podstawówce rodzice zapisali ja do istniejącej jeszcze wtedy szkoły tańca Iskra. Właśnie w tej szkole miała swój "pierwszy raz" na zajęciach tanecznych hip-hop. Przez 2 lata trenowała w grupie pod okiem Arkadiusza Franczaka. Z grupą brała regularnie udział w zawodach tanecznych organizowanych w mieście Gliwice. Jej kolejnym etapem w życiu była siłownia. Treningi na siłowni były odskocznią od rzeczywistości, czerpała z nich dużo pozytywnej energii, dlatego spędziła tam 3 lata swojego życia. Mimo wszystko z tyłu głowy miała cały czas myśl, że treningi na  siłowni nie są wystarczające. Są jedynie dodatkiem w jej życiu.  W głębi duszy wiedziala, że to taniec zawładnął jej sercem i powinna iść w tym, a nie innym kierunku. Chcąc wrócić do tańca i znaleźć dla siebie coś nowego udała się do szkoły tańca Impact. Trafiła na swoje pierwsze zajęcia pole dance z Anna Bozhenko i tak do dzisiaj kontynuuję swoją przygodę w C'mon studio pod okiem Kasi Świech.
Sylwia trenuje już 4 lata, stale chcę zdobywać nowe umiejętności, a te już nabyte cały czas doskonalić. Jest bardzo ambitną instruktorka i doszlifuje z wami najmniejszy szczegół.

Natalia Sulińska

Sport obecny był w jej życiu od najmłodszych lat, jednak żadna z dyscyplin nie rozkochała jej w sobie tak jak pole dance. Natalia swoją przygodę z akrobatyką powietrzną na drążku pionowym rozpoczęła w 2016 roku i to była „miłość” od pierwszych zajęć. Obecnie sala zajęć stała się jej drugim domem i to właśnie tam czuje się najlepiej. Szybko zrozumiała, że to jest to, co chce robić profesjonalnie i czym chce dzielić się z innymi.  Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym kurs instruktora pole dance na poziomie Basic, certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Swoje umiejętności rozwijała na licznych warsztatach u najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy, m.in. Kasi Kwaśniewicz, Magdaleny Marycz, Damiana Kutryba, Kasi Bieleckiej, Agnieszki Piaskowskiej, Kasi Bigos, Kai Waseńczuk, Sashy Moew, Oleny Mininy.

Pasjonatka różnych odsłon pole dance, zarówno pole sport, pole fitness, jak i bardzo kobiecego i tanecznego exotic. Pragnie dalej się rozwijać i przekazywać swoją dotychczasową wiedzę innym. Wysoko stawia poprzeczkę zarówno sobie, jak i swoim kursantom. Natalia dba o dobrą formę podopiecznych, poczucie bezpieczeństwa oraz wesołą, luźną atmosferę na sali, aby kursanci z przyjemnością uczestniczyli w treningach.