Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA ŚWIECH

Kasia Świech ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia Świech jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia Świech prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial hoop, aerial silks i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

KASIA TREJTOWICZ

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym. Wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

Ania Kluźniak

Od dziecka lubiła aktywnie spędzać czas, jednak żaden sport nie skradł jej serca. To w Pole Dance zakochała się „od pierwszego dotknięcia rurki”. Na zajęciach dokłada wszelkich starań by spotkało Was to samo. Jej największą inspiracją są ikony Pole Dance t.j.: Felix Cane, Jenyne Butterfly, Cleo ‘The Hurricane’ czy Anastasia Sokolova. Przygodę z rurką, zarówno jako kursantka jak i instruktorka, rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście- Białymstoku. Uczestniczyła na zajęciach od początku istnienia Białostockich szkół Pole Dance t.j.: Sparkle Studio oraz Studio Vertigo. Vertigo stało się jej drugim domem, który z chęcią odwiedza do dziś. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole dance VERTICAL DANCE na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi instruktorami takimi jak: Iwona Drzymała, Damian Kutryb, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Kaja Waseńczuk. Jest energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów. Dba o wesołą atmosferę na treningach, tak by kursanci z przyjemnością aktywnie spędzali czas.

Patryk Krosowski

Patryk przez wiele lat szukał swojego miejsca na Ziemi. Poprzez piłkę nożną w Rakowie Częstochowa po szkolenie wojskowe w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Pewnego pięknego dnia udał się do parku trampolin w Katowicach. Tam zaczęła się jego przygoda z akrobatyką i szeroko pojętym trampoliniarstwem. Po kilku treningach jedyne o czym śnił to coraz to trudniejsze elementy.
Patryk to definicja samouka, który zawsze dąży do perfekcji szukając inspiracji w różnych osobistościach. Jedynym trenerem jest własna wyobraźnia i aparat w telefonie. Jego celem jako prowadzący zajęcia jest "Nauczanie i udoskonalanie umiejętności swoich podopiecznych do takiego stopnia, aby mógł powiedzieć że robią to znacznie lepiej niż on sam". W wolnych chwilach zagłębia się w książki psychologiczne, aby potem tworzyć w swojej wyobraźni obraz siebie lecącego nad ogromnym basenem z gąbkami."

Luiza Rakowska

Od najmłodszych lat miłośniczka sportu a w szczególności tańca. Swoją przygodę zaczęła w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie jako przedszkolak. Kolejnym etapem było wstąpienie do czestochowskiego zespołu tanecznego „Splot”. Od 9 roku życia uczennica Ogolnekształcacej Szkoły Baletowej w Łodzi gdzie przez 6 lat brała lekcje baletu, tańca ludowego, tańca współczesnego akrobatyki, muzyki i rytmiki. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Wielkiego w Łodzi min. w spektaklu „Dziadek do orzechów” oraz brała udział w corocznych Galach Baletowych teatru na przełomie lat 2009/2014.

W 2020 roku ukończyła kurs instruktora herial hoop certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Pasję do doskonalenia własnych umiejętności łączy z potrzebą dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Luiza to bardzo otwarta i przepełniona pozytywną energią osoba dbająca o komfort każdego kursanta.

Ewa Chłód

Ewa swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce chodząc na taniec towarzyski i hip hop do ,, Zorby’’. Jednak to nie dawało jej do końca satysfakcji ponieważ nie mogła rozwijać się w zakresie swojej pasji jaką była gimnastyka artystyczna. Niestety w Częstochowie nie było możliwości rozpoczęcia nauki w tym sporcie. W późniejszym etapie zaczęła uczęszczać do zespołu ,,Splot”.Gdzie nauczyła się podstawowych elementów akrobatyki i gimnastyki. Następnie trafiła do Towarzystwa Gimnastycznego Tg ,, Sokół’’ gdzie trenowała praktycznie do samego końca stowarzyszenia. Podczas studiów chciała kontynuować swoje umiejętności,więc wpadła na pomysł, żeby połączyć wszystkie możliwości i tak trafiła na pole dance, który łączy wszystko to co oczekuje od sportu. Aktualnie trenuje go do dzisiaj i rozwija zakres akrobatyki i stretchingu, żeby móc przekazać na zajęciach różnorodność gimnastyki. Działa także charytatywnie w szkole podstawowej prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i metodyki jej nauczania.
Certyfikaty stretching i akrobatyka:
- EXTREME STRETCHING-BACKBENDS
- ACRO&FLOORWORK
- EXTREME STRETCHING-SPLITS
- BODY CONDITIONING

Kalina Wójcik

od dziecka interesowała się sportem. Już od 4 roku życia należała do Dziecięcego Zespołu Tanecznego ,,KONTRA”, gdzie przez 12 lat ćwiczyła takie dyscypliny tańca jak: modern jazz, jazz, hip-hop, taniec klasyczny. W szkole podstawowej brała udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych, a na zajęciach w-f w starszych klasach często prowadziła ćwiczenia rozciągające. Pole dance odkryła w wakacje 2018 roku i od tamtej pory regularnie rozwija się w tej dyscyplinie. Po pół roku dołączyła do grupy aerial hoop, a później aerial silks. Jednak pasja do pole dance znalazła w jej sercu szczególne miejsce i właśnie dlatego z tej dyscypliny sportowej prowadzi u nas zajęcia.

Sylwia Małolepsza

Instruktor pole dance
Sylwia swoją przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat. Zawsze była dzieckiem pełnym werwy, niedającym o sobie zapomnieć nawet na sekundę 🙂
Juz w podstawówce rodzice zapisali ja do istniejącej jeszcze wtedy szkoły tańca Iskra. Właśnie w tej szkole miała swój "pierwszy raz" na zajęciach tanecznych hip-hop. Przez 2 lata trenowała w grupie pod okiem Arkadiusza Franczaka. Z grupą brała regularnie udział w zawodach tanecznych organizowanych w mieście Gliwice. Jej kolejnym etapem w życiu była siłownia. Treningi na siłowni były odskocznią od rzeczywistości, czerpała z nich dużo pozytywnej energii, dlatego spędziła tam 3 lata swojego życia. Mimo wszystko z tyłu głowy miała cały czas myśl, że treningi na  siłowni nie są wystarczające. Są jedynie dodatkiem w jej życiu.  W głębi duszy wiedziala, że to taniec zawładnął jej sercem i powinna iść w tym, a nie innym kierunku. Chcąc wrócić do tańca i znaleźć dla siebie coś nowego udała się do szkoły tańca Impact. Trafiła na swoje pierwsze zajęcia pole dance z Anna Bozhenko i tak do dzisiaj kontynuuję swoją przygodę w C'mon studio pod okiem Kasi Świech.
Sylwia trenuje już 4 lata, stale chcę zdobywać nowe umiejętności, a te już nabyte cały czas doskonalić. Jest bardzo ambitną instruktorka i doszlifuje z wami najmniejszy szczegół.

Dorota Muras

Instruktor Pole Dance

Hania Powroźnik

Hania trenuje pole dance ponad 7 lat, jednak marzenie o „rurze” narodziło się dużo wcześniej, kiedy to w 2011 roku zobaczyła w internecie występ Jenyne Butterfly. Od tamtej pory rurka zajęła specjalne miejsce w jej sercu i życiu. Dlaczego? To połączenie sportu, akrobatyki i tańca uczy wytrwałości, konsekwencji i systematyczności, a widoczny progres skutecznie motywuje.

Hania stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach z profesjonalistami z kraju i zagranicy. Jej trenerami byli między innymi: Alex Shchukin, Natasha Wang, Anastasia Sokolova, Anna Antonova, Agata Jarzębowska, Magda Marycz, Kasia Bigos, Kasia Kwaśniewicz, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Jakub Kolasa, Patryk Rybarski. 

Swoim kursant(k)om gwarantuje nie tylko trening dla ciała i hartowanie ducha, ale także dobrą zabawę. A ponieważ Hania walczy ze stereotypami, na jej zajęciach mężczyźni również są mile widziani

Julia Ziemnicka

Instruktor Akrobatyki