Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA Ś

Kasia ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial silks i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

Luiza

Od najmłodszych lat miłośniczka sportu a w szczególności tańca. Swoją przygodę zaczęła w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie jako przedszkolak. Kolejnym etapem było wstąpienie do czestochowskiego zespołu tanecznego „Splot”. Od 9 roku życia uczennica Ogolnekształcacej Szkoły Baletowej w Łodzi gdzie przez 6 lat brała lekcje baletu, tańca ludowego, tańca współczesnego akrobatyki, muzyki i rytmiki. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Wielkiego w Łodzi min. w spektaklu „Dziadek do orzechów” oraz brała udział w corocznych Galach Baletowych teatru na przełomie lat 2009/2014.

W 2020 roku ukończyła kurs instruktora herial hoop certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Pasję do doskonalenia własnych umiejętności łączy z potrzebą dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Luiza to bardzo otwarta i przepełniona pozytywną energią osoba dbająca o komfort każdego kursanta.

KASIA T

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym. Wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

Ania

Od dziecka lubiła aktywnie spędzać czas, jednak żaden sport nie skradł jej serca. To w Pole Dance zakochała się „od pierwszego dotknięcia rurki”. Na zajęciach dokłada wszelkich starań by spotkało Was to samo. Jej największą inspiracją są ikony Pole Dance t.j.: Felix Cane, Jenyne Butterfly, Cleo ‘The Hurricane’ czy Anastasia Sokolova. Przygodę z rurką, zarówno jako kursantka jak i instruktorka, rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście- Białymstoku. Uczestniczyła na zajęciach od początku istnienia Białostockich szkół Pole Dance t.j.: Sparkle Studio oraz Studio Vertigo. Vertigo stało się jej drugim domem, który z chęcią odwiedza do dziś. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole dance VERTICAL DANCE na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi instruktorami takimi jak: Iwona Drzymała, Damian Kutryb, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Kaja Waseńczuk. Jest energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów. Dba o wesołą atmosferę na treningach, tak by kursanci z przyjemnością aktywnie spędzali czas.

Ewa

Ewa swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce chodząc na taniec towarzyski i hip hop do ,, Zorby’’. Jednak to nie dawało jej do końca satysfakcji ponieważ nie mogła rozwijać się w zakresie swojej pasji jaką była gimnastyka artystyczna. Niestety w Częstochowie nie było możliwości rozpoczęcia nauki w tym sporcie. W późniejszym etapie zaczęła uczęszczać do zespołu ,,Splot”.Gdzie nauczyła się podstawowych elementów akrobatyki i gimnastyki. Następnie trafiła do Towarzystwa Gimnastycznego Tg ,, Sokół’’ gdzie trenowała praktycznie do samego końca stowarzyszenia. Podczas studiów chciała kontynuować swoje umiejętności,więc wpadła na pomysł, żeby połączyć wszystkie możliwości i tak trafiła na pole dance, który łączy wszystko to co oczekuje od sportu. Aktualnie trenuje go do dzisiaj i rozwija zakres akrobatyki i stretchingu, żeby móc przekazać na zajęciach różnorodność gimnastyki. Działa także charytatywnie w szkole podstawowej prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i metodyki jej nauczania.
Certyfikaty stretching i akrobatyka:
- EXTREME STRETCHING-BACKBENDS
- ACRO&FLOORWORK
- EXTREME STRETCHING-SPLITS
- BODY CONDITIONING

Sylwia

Instruktor pole dance
Sylwia swoją przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat. Zawsze była dzieckiem pełnym werwy, niedającym o sobie zapomnieć nawet na sekundę 🙂
Juz w podstawówce rodzice zapisali ja do istniejącej jeszcze wtedy szkoły tańca Iskra. Właśnie w tej szkole miała swój "pierwszy raz" na zajęciach tanecznych hip-hop. Przez 2 lata trenowała w grupie pod okiem Arkadiusza Franczaka. Z grupą brała regularnie udział w zawodach tanecznych organizowanych w mieście Gliwice. Jej kolejnym etapem w życiu była siłownia. Treningi na siłowni były odskocznią od rzeczywistości, czerpała z nich dużo pozytywnej energii, dlatego spędziła tam 3 lata swojego życia. Mimo wszystko z tyłu głowy miała cały czas myśl, że treningi na  siłowni nie są wystarczające. Są jedynie dodatkiem w jej życiu.  W głębi duszy wiedziala, że to taniec zawładnął jej sercem i powinna iść w tym, a nie innym kierunku. Chcąc wrócić do tańca i znaleźć dla siebie coś nowego udała się do szkoły tańca Impact. Trafiła na swoje pierwsze zajęcia pole dance z Anna Bozhenko i tak do dzisiaj kontynuuję swoją przygodę w C'mon studio pod okiem Kasi Świech.
Sylwia trenuje już 4 lata, stale chcę zdobywać nowe umiejętności, a te już nabyte cały czas doskonalić. Jest bardzo ambitną instruktorka i doszlifuje z wami najmniejszy szczegół.

Dorota

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie. Od najmłodszych lat utożsamiała się ze sportem oraz tańcem. Swoją przygodę z baletem rozpoczęła w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie gdzie zdobyła pierwsze umiejętności taneczne.W tym samym czasie trenowała tenis ziemny a chwilę później jej serce skradła lekkoatletyka - skakala wzwyż oraz biegła na krótkich dystansach. Aktywność fizyczna zawsze była dla niej stylem życia i jest tak do tej pory. Jako instruktor Pole dance od 2014 roku po uzyskaniu uprawnień Vertical Dance prowadzi zajęcia z wielką pasją i zamiłowaniem. Uczennica utalentowanej R.I.P Jess Leanne Norris oraz Damiana Kutryba. Uczestniczyła w wielu warsztatach u znanych instruktorów m.in Patryka Rybarskiego, Jakuba Kolasy, Kasi Kwaśniewicz czy Kasi Bigos. Dla Doroty najważniejszy jest widok zadowolonej kursantki, która pokonuje swoje słabości, zdobywa nowe umiejętności oraz buduje wiarę w siebie.

Dawid

Cześć, jestem Dawid i uczę akrobatyki od kilku lat i posiadam międzynarodowy certyfikat instruktora akrobatyki. Jeśli chcesz w bezpieczny, szybki i dość zabawowy sposób osiągnąć swoje akrobatyczne cele, serdecznie zapraszam na zajęcia.

Moje motto: Żeby coś osiągnąć, nie możesz szukać wymówki tylko rozwiązania.

Kasia

Kasia swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w podstawówce, trenowała taniec klasyczny, taniec towarzyski, lecz to jednak scena i taniec jazzowy skradł jej serce. Przez wiele lat Kasia była solistka i tancerką Częstochowskiego Teatru Tańca, gdzie wystąpiła w wielu spektaklach, również w partiach solowych. Swoją wiedzę o tańcu poszerzała na wielu warsztatach i festiwalach tańca, których prowadzącymi byli m.in Michał Przybyła, Dominik Więcek, Jurji Żurajew, Barbara Bujakowska. Kasia ukończyła również Szkołę Choreografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. W roku 2021 obroniła dyplom otrzymując tym samym tytuł choreografa oraz instruktora tańca. Od tego czasu swoją pasją zaraża również innych podczas swoich zajęć.

Wiktoria

Ścieżka sportowa Wiktorii była dosyć zróżnicowana. Rozpoczęła się na tańcu towarzyskim po przez pływanie oraz lekkoatletykę, a po drodze swoje miejsce znalazł pole dance, a następnie akrobatyka. Teraz sama, jako instruktor, motywuje i zachęca do wszelkich aktywności najmłodszych poprzez zajęcia akrobatyki.

Nikola

Będąc w wieku 6 lat już zaczynałam wiązać swoje życie ze sportem.
Od początku towarzyszyła mi akrobatyka, lecz w między czasie próbowałam też takich sportów jak skoki do wody, pływanie, wspinaczka i balet. Od dłuższego czasu do mojego życia zawitał pole dance, z którym jestem obecnie najbardziej powiązana. Jest to hobby, któremu poświęcam większość swojej uwagi i staram się w nim pokazywać najlepszą wersję siebie. Obecnie prowadzę zajęcia z aerial hoop, którym chcę zarażać kursantów do działania i pokazywać jakie możliwości daje akrobatyka powietrzna. Posiadam certyfikat instruktora pole dance i regularnie nabywam nowe umiejętności chodząc sama na zajęcia (m.in. pole dance, exotic, akrobatyka), aby móc się doskonalić.

 

Hania

Odkąd zaczęłam oglądać bajki w szpagacie rodzice wiedzieli, jak spożytkować moja energię i zapisali mnie do klubu tańca sportowego „SPLOT”. Tam zaczęła się moja przygoda ze sportem. Tańczyłam głównie jazz i modern w formacjach oraz doczekałam się własnej solówki. Brałam udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach, na których wraz z grupą zdobywałam wysokie miejsca. Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy poczułam, że stoję w miejscu i potrzebuję na nowo zakochać się w sporcie. Tak trafiłam na zajęcia pole dance do Kasi Świech i od razu poczułam, że to jest to ! W 2021 roku zadebiutowałam na rurkowej scenie w międzynarodowych zawodach POLE ART EXPERIENCE zajmując 2 miejsce w kategorii junior pro. Na swoim koncie mam również : 4 i 5 miejsce POLE DANCE SHOW start w zawodach POLEDANCEHOLIC we własnej choreografii 4 miejsce INTERNATIONAL PINUP COMPETITION. Swoje umiejętności szlifowałam również na warsztatach, m.in pod okiem M. Karasińskiej, Z. Kijanowskiej oraz A. Piaskowskiej. W międzyczasie dołączyłam do Akademii Rozciągania i Gibkości Anastasii Lutai, a na wakacje 2021, przy wsparciu brata zaczęłam też uczęszczać na siłownie. Na co dzień uczę się w liceum ogólnokształcącym im. C. Kamila N. na profilu biol-chem-ang. Jednocześnie wciąż rozwijam swoje zamiłowanie do sportu, nieustannie się doskonale, aby inspirować i móc dzielić się moją pasją oraz wiedzą z innymi .

 

Olga

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam już jako sześcioletnia dziewczynka. Szybko stał się on moją największą pasją. Próbowałam swoich sił w wielu stylach tańca, jednak to jazz, modern, taniec współczesny, balet, a od niedawna także high heels skradły moje serce. Kilkanaście lat byłam tancerką i solistką Częstochowskiego Teatru Tańca. Brałam udział w wielu przedsięwzięciach tanecznych i warsztatach, a na deskach CTT zatańczyłam w 6 spektaklach. Scena pozwoliła mi odkryć taniec na nowo! Tak bardzo pokochałam swoją pasję, że postanowiłam uczynić z niej swój zawód. Studiowałam na wydziale artystycznym AHE w Łodzi na kierunku taniec. Pod okiem wybitnych trenerów i choreografów ukończyłam studia w 2018 roku otrzymując tytuł zawodowy: tancerz sceniczny i choreograf. Z ogromną przyjemnością już od wielu lat uczę tańca dzieci, młodzież i dorosłych. Wielką frajdę sprawia mi przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia innym, oraz spędzanie czasu na sali z moimi Podopiecznymi.

Igor

Od najmłodszych lat trenowałem pływanie, gdzie moją uwagę przyciągały trampoliny do skoków do wody. Zachęciły mnie do trenowania tej dyscypliny i poznania magii "gimnastyki". Obecnie jestem studentem, dodatkowo pracuje jako instruktor gimnastyki a w okresie letnim jestem ratownikiem wodnym nad morzem.