Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA ŚWIECH

Kasia Świech ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia Świech jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia Świech prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial hoop i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

KASIA TREJTOWICZ

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym i wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

WERONIKA GAWRYS

Weronika jako nastolatka zaczęła interesować się szeroko pojętym zdrowiem, aktywnością fizyczną i pracą z umysłem. Joga stała się nie tylko jej pasją ale stylem życia. Podstawowym elementem jej praktyki jest ćwiczenie powoli i starannie, w zgodzie ze stanem swojego ciała na „tu i teraz”, skupienie i koncentracja na oddechu. Od kilku lat jest związana z Jogą Akademicką, czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, bezpiecznym i odpowiednim dla osób w każdym wieku. Jako instruktor wciąż poszerza swoją wiedzę, jest współorganizatorką Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Joga w kontekstach kulturowych”, która odbywa się raz w roku w AWF w Katowicach. Chętnie bierze udział wydarzeniach związanych z jogą takich jak Światowy Dzień Jogi, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, dzieląc się tam swoją wiedzą z innymi.

Olga Bzdon

Olgi przygoda z pole dance zaczęła się ponad 6 lat temu od odwiedzenia jednej z pierwszych szkół pole dance w Krakowie.
Od razu poczuła chemię z rurą i postanowiła rozruszać swoje „biurowe” kości. Od zawsze lubiła ruch i taniec, ale dopiero pole dance stał się pasją, która na zawsze urozmaiciła jej dotychczasowy siedzący tryb życia.
Przez ostatnie lata skakała po rurkach w wielu szkołach pole dance pod okiem wspaniałych krakowskich instruktorów. Poza codziennymi zajęciami rurowymi uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi Polskimi instruktorami takimi jak: Berenika Nienadowska, Patryk Rybarski, Klaudia Nowak, Malwina Ginter-Stenka, Iwona Drzymała czy Agata Jarzębowska.
Dwa lata temu ukończyła międzynarodowy kurs trenerski Vertical Dance na poziomie basic.
Olga jest trochę szalona - lubi dobrze dogrzać atmosferę, aby wytworzyć z rurką maksimum chemii.

Ania Kluźniak

Od dziecka lubiła aktywnie spędzać czas, jednak żaden sport nie skradł jej serca. To w Pole Dance zakochała się „od pierwszego dotknięcia rurki”. Na zajęciach dokłada wszelkich starań by spotkało Was to samo. Jej największą inspiracją są ikony Pole Dance t.j.: Felix Cane, Jenyne Butterfly, Cleo ‘The Hurricane’ czy Anastasia Sokolova. Przygodę z rurką, zarówno jako kursantka jak i instruktorka, rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście- Białymstoku. Uczestniczyła na zajęciach od początku istnienia wszystkich Białostockich szkół Pole Dance t.j.: Sparkle Studio oraz Studio Vertigo. Vertigo stało się jej drugim domem, który z chęcią odwiedza do dziś. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole dance VERTICAL DANCE na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi instruktorami takimi jak: Iwona Drzymała, Damian Kutryb, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Kaja Waseńczuk. Jest energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów. Dba o wesołą atmosferę na treningach, tak by kursanci z przyjemnością aktywnie spędzali czas.

Patryk Krosowski

Patryk przez wiele lat szukał swojego miejsca na Ziemi. Poprzez piłkę nożną w Rakowie Częstochowa,
szkolenie wojskowe w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, aż do pewnego pięknego dnia gdy udał się
do parku trampolin w Katowicach. Tam zaczęła się jego przygoda z akrobatyką i szeroko pojętym trampoliniarstwem.
Po kilku treningach jedyne o czym śnił to coraz to trudniejsze elementy.
Patryk to definicja samouka, który zawsze dąży do perfekcji szukając inspiracji w różnych osobistościach a jego
jedynym trenerem jest własna wyobraźnia i aparat w telefonie. Jak mówi, jego celem jako prowadzący zajęcia jest
"Nauczanie i udoskonalanie umiejętności swoich podopiecznych do takiego stopnia, aby mógł powiedzieć że robią
to znacznie lepiej niż on sam". W wolnych chwilach zagłębia się w książki psychologiczne, aby potem tworzyć w swojej
wyobraźni obraz siebie lecącego nad ogromnym basenem z gąbkami."

Hania Powroźnik

Hania trenuje pole dance ponad 6 lat, jednak marzenie o „rurze” narodziło się dużo wcześniej, kiedy to w 2011 roku zobaczyła w internecie występ Jenyne Butterfly. Od tamtej pory rurka zajęła specjalne miejsce w jej sercu i życiu. Dlaczego? To połączenie sportu, akrobatyki i tańca uczy wytrwałości, konsekwencji i systematyczności, a widoczny progres skutecznie motywuje.
Hania stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach z profesjonalistami z kraju i zagranicy. Jej trenerami byli między innymi: Alex Shchukin, Natasha Wang, Anastasia Sokolova, Anna Antonova, Agata Jarzębowska, Magda Marycz, Kasia Bigos, Kasia Kwaśniewicz, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Jakub Kolasa, Patryk Rybarski. Swoim kursant(k)om gwarantuje nie tylko trening dla ciała i hartowanie ducha, ale także dobrą zabawę. A ponieważ Hania walczy ze stereotypami, na jej zajęciach mężczyźni również są mile widziani 🙂

Luiza Rakowska

Od najmłodszych lat miłośniczka sportu a w szczególności tańca. Swoją przygodę zaczęła w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie jako przedszkolak. Kolejnym etapem było wstąpienie do czestochowskiego zespołu tanecznego „Splot”. Od 9 roku życia uczennica Ogolnekształcacej Szkoły Baletowej w Łodzi gdzie przez 6 lat brała lekcje baletu, tańca ludowego, tańca współczesnego akrobatyki, muzyki i rytmiki. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Wielkiego w Łodzi min. w spektaklu „Dziadek do orzechów” oraz brała udział w corocznych Galach Baletowych teatru na przełomie lat 2009/2014. W 2020 roku ukończyła kurs instruktora herial hoop certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Pasję do doskonalenia własnych umiejętności łączy z potrzebą dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Luiza to bardzo otwarta i przepełniona pozytywną energią osoba dbająca o komfort każdego kursanta.

Ewa Chłód

Ewa swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce chodząc na taniec towarzyski i hip hop do ,, Zorby’’. Jednak to nie dawało jej do końca satysfakcji ponieważ nie mogła rozwijać się w zakresie swojej pasji jaką była gimnastyka artystyczna. Niestety w Częstochowie nie było możliwości rozpoczęcia nauki w tym sporcie. W późniejszym etapie zaczęła uczęszczać do zespołu ,,Splot”.Gdzie nauczyła się podstawowych elementów akrobatyki i gimnastyki. Następnie trafiła do Towarzystwa Gimnastycznego Tg ,, Sokół’’ gdzie trenowała praktycznie do samego końca stowarzyszenia. Podczas studiów chciała kontynuować swoje umiejętności,więc wpadła na pomysł, żeby połączyć wszystkie możliwości i tak trafiła na pole dance, który łączy wszystko to co oczekuje od sportu. Aktualnie trenuje go do dzisiaj i rozwija zakres akrobatyki i stretchingu, żeby móc przekazać na zajęciach różnorodność gimnastyki. Działa także charytatywnie w szkole podstawowej prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i metodyki jej nauczania.
Certyfikaty stretching i akrobatyka:
- EXTREME STRETCHING-BACKBENDS
- ACRO&FLOORWORK
- EXTREME STRETCHING-SPLITS
- BODY CONDITIONING

Sylwia Małolepsza

Instruktor pole dance
Sylwia swoją przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat. Zawsze była dzieckiem pełnym werwy, niedającym o sobie zapomnieć nawet na sekundę 🙂
Juz w podstawówce rodzice zapisali ja do istniejącej jeszcze wtedy szkoły tańca Iskra. Właśnie w tej szkole miała swój "pierwszy raz" na zajęciach tanecznych hip-hop. Przez 2 lata trenowała w grupie pod okiem Arkadiusza Franczaka. Z grupą brała regularnie udział w zawodach tanecznych organizowanych w mieście Gliwice. Jej kolejnym etapem w życiu była siłownia. Treningi na siłowni były odskocznią od rzeczywistości, czerpała z nich dużo pozytywnej energii, dlatego spędziła tam 3 lata swojego życia. Mimo wszystko z tyłu głowy miała cały czas myśl, że treningi na  siłowni nie są wystarczające. Są jedynie dodatkiem w jej życiu.  W głębi duszy wiedziala, że to taniec zawładnął jej sercem i powinna iść w tym, a nie innym kierunku. Chcąc wrócić do tańca i znaleźć dla siebie coś nowego udała się do szkoły tańca Impact. Trafiła na swoje pierwsze zajęcia pole dance z Anna Bozhenko i tak do dzisiaj kontynuuję swoją przygodę w C'mon studio pod okiem Kasi Świech. Sylwia trenuje już 4 lata, stale chcę zdobywać nowe umiejętności, a te już nabyte cały czas doskonalić. Jest bardzo ambitną instruktorka i doszlifuje z wami najmniejszy szczegół.

Natalia Sulińska

Sport obecny był w jej życiu od najmłodszych lat, jednak żadna z dyscyplin nie rozkochała jej w sobie tak jak pole dance. Natalia swoją przygodę z akrobatyką powietrzną na drążku pionowym rozpoczęła w 2016 roku i to była „miłość” od pierwszych zajęć. Obecnie sala zajęć stała się jej drugim domem, to właśnie tam czuje się najlepiej. Szybko zrozumiała, że to jest to, co chce robić profesjonalnie i czym chce dzielić się z innymi.  Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym kurs instruktora pole dance na poziomie Basic, certyfikowany przez  Polish Federation Air Power Athletics. Swoje umiejętności rozwijała na licznych warsztatach u najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy, m.in. Kasi Kwaśniewicz, Magdaleny Marycz, Damiana Kutryba, Kasi Bieleckiej, Agnieszki Piaskowskiej, Kasi Bigos, Kai Waseńczuk, Sashy Moew, Oleny Mininy. Pasjonatka różnych odsłon pole dance, zarówno pole sport, pole fitness, jak i bardzo kobiecego i tanecznego exotic. Pragnie dalej się rozwijać i przekazywać swoją dotychczasową wiedzę innym. Wysoko stawia poprzeczkę zarówno sobie, jak i swoim kursantom. Natalia dba o dobrą formę podopiecznych, poczucie bezpieczeństwa oraz wesołą, luźną atmosferę na sali, aby kursanci z przyjemnością uczestniczyli w treningach.