Aerial Hoop

Aerial Hoop

Aerial hoop (lyra lub koła cyrkowe) to kurs na kole zawieszonym w powietrzu łączący elementy akrobatyki, gimnastyki i tańca wzmacniają i uelastyczniają całe ciało. Ćwiczenia na kole poprawiają naszą koordynację i równowagę oraz dodają gracji. Regularne treningi wpływają na zwiększenie siły przy zachowaniu smukłej sylwetki. Treningi są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego po zaawansowany.

Zajęcia szybko staną się twoją nową pasją – jest to idealny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Zajęcia mogą stanowić również alternatywę dla siłowni/ zajęć fitness. Ze względu na swoją formę i atrakcyjność nie nudzą się, a kolejne figury i pozycje są wyzwaniem w dążeniu do coraz lepszej formy. Na każdych zajęciach uczymy się nowych elementów, które krok po kroku łączymy w coraz trudniejsze kombinacje.

Zajęcia skierowane są dla osób chcących poznać zupełnie nowy rodzaj sportu łączącego taniec powietrzny z akrobatyką. Na zajęcia Aerial Hoop potrzebujesz długich legginsów i koszulki z długim bądź krótkim rękawkiem. Przydatne lecz nieobowiązkowe będą również rękawiczki treningowe.  Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii. Na zajęcia zapraszamy od 12 roku życia. Zajęcia trwają 50 min i rozpoczynają się rozgrzewką. 

Studio nie gwarantuje indywidualnego dostępu do sprzętu podczas zajęć grupowych. Na jednym kole aerial hoop mogą ćwiczyć maksymalnie dwie osoby. Indywidualne wykorzystanie sprzętu sportowego gwarantujemy tylko podczas zajęć indywidualnych, które są dostępne w ofercie C’MON Studio.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik