Taniec

Modern Jazz

Modern jazz to taniec łączący w sobie elementy baletu, tańca nowocesnego – modern oraz tańca akrobatycznego. Pozwala na dużą swobodę ruchu oraz uczy jak w sposób kreatywny i ekspresyjny wyrazić uczucia w tańcu. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie grupy mięśniowe. Każda lekcja zaczyna się od prostej rozgrzewki oraz podstawowych technik tańca współczesnego i nowoczesnego. Zajęcia zawierają elementy gimnastyki oraz choreografię, pozwalając na indywidualną interpretację i uwolnienie emocji przez każdego uczestnika zajęć. Prowadzimy grupy o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci w grupach wiekowych 6-9 lat, 10-15 lat oraz dla dorosłych

Na zajęcia Modern Jazz potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

Instruktorem Modern Jazz w C’MON Studio jest Kasia Trejtowicz

High Heels

High Heels to nowe bardzo taneczne i bardzo kobiece zajęcia w C’MON.  Taniec ten jest pełen zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii w stylu Beyoncé. Na zajęciach mocno pracujemy nad waszą pewnością siebie i razem tworzymy strefę pełną tańca, pasji, energii i kobiecości!
High Heels to gatunek tańca solowego, często występujący w teledyskach Pop, Hip-Hop i R&B. Jego techniki wywodzą się z szerokiego wachlarza stylów tanecznych stosowanych w choreografiach teledysków, a także z tradycyjnych gatunków tanecznych. High Heels łączy się takie techniki jak Hip-Hop, Waacking, Vogueing, Dancehall, Sexy Dance. W choreografie często wplatane są zmysłowe, kocie ruchy. Wyróżnia się spośród innych stylów tanecznych, ponieważ jak sama nazwa wskazuje na zajęciach tańczymy na wysokich obcasach. (jeśli chcesz na zajęciach możesz tańczyć również bez obcasów)
Grupa open oznacza zajęcia dla wszystkich – tych już tańczących i tych, którzy nigdy nie tańczyli. Nie ma również znaczenia czy na obcasach chodzisz na co dzień, czy dopiero chcesz się nauczyć w nich poruszać – te zajęcia są idealną szansą do zaprzyjaźnienia się ze szpilkami! Zajęcia dedykowane dla os. od 16 roku życia – grupa dla dorosłych i nastolatek.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

Jak się zapisać?
Napisz do nas na info@cmonstudio.pl lub zadzwoń pod 577 607 077