Akrobatyka

AKROBATYKA

Akrobatyka to zajęcia rozwijające koordynację, siłę, gibkość oraz wytrzymałość. Jest to dyscyplina ogólnorozwojowa, której ważnym elementem jest systematyczność i wytrwałość w samorealizacji. Zajęcia dedykowane dla dorosłych i dzieci, które nie miały wcześniej do czynienia z gimnastyką sportową, jak i dla tych którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Na zajęciach nasi instruktorzy będą zarażać pasją i przekazywać wiedzę jak bezpiecznie wykonywać najbardziej zwariowane figury. Na akrobatyce ćwiczymy są m.in. takie elementy jak: stanie na rękach/głowie, chodzenie na rękach, przewroty, gwiazdy, mostki i przerzuty. W C’MON Studio posiadamy  profesjonalny sprzęt do trenowania akrobatyki m.in.: w ścieżkę powietrzną – air track, air rolls i równoważnię gimnastyczną.

Akrobatyka jest prowadzona na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego do zaawansowanego. Posiadamy grupy wiekowe: 6 – 9 lat oraz 10 – 15 lat oraz dorośli od 16 roku życia. Zajęcia prowadzi Kasia Trejtowicz, Dawid Szwejda, Wiktoria Dmochowska oraz Julia Ziemnicka.

Na Akrobatykę potrzebujesz wygodnego stroju sportowego.  Większość ćwiczeń wykonujemy bez butów. Z uwagi na bezpieczeństwo nie ćwiczymy w biżuterii.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

Jak się zapisać?
Napisz do nas na info@cmonstudio.pl lub zadzwoń pod 577 607 077