C'MON...

Be the best version of you

C'MON...

Be the best version of you

Aerial Silks to zajęcia na szarfach zawieszonych w powietrzu łączące elementy akrobatyki, gimnastyki i tańca, które wzmacniają i uelastyczniają całe ciało. Ćwiczenia na szarfach poprawiają naszą koordynację, równowagę oraz dodają gracji. Regularne treningi wpływają na zwiększenie siły przy zachowaniu smukłej sylwetki.
Zajęcia szybko staną się twoją nową pasją – jest to idealny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Ze względu na swoją formę i atrakcyjność nie nudzą się, a kolejne figury i pozycje są wyzwaniem w dążeniu do coraz lepszej formy. Na każdych zajęciach uczymy się nowych elementów, które krok po kroku łączymy w coraz trudniejsze kombinacje.

Zajęcia szybko staną się twoją nową pasją – jest to idealny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Zajęcia mogą stanowić również alternatywę dla siłowni/ zajęć fitness. Ze względu na swoją formę i atrakcyjność nie nudzą się, a kolejne figury i pozycje są wyzwaniem w dążeniu do coraz lepszej formy. Na każdych zajęciach uczymy się nowych elementów, które krok po kroku łączymy w coraz trudniejsze kombinacje.

Zajęcia skierowane są dla osób chcących poznać zupełnie nowy rodzaj sportu łączącego taniec powietrzny z akrobatyką. Na zajęcia Aerial Silks potrzebujesz długich legginsów i koszulki z długim bądź krótkim rękawkiem.  Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii. Na zajęcia zapraszamy od 12roku życia. Zajęcia trwają 50 min i rozpoczynają się rozgrzewką. 

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik