C'MON...

Be the best version of you

C'MON...

Be the best version of you

Aerial Silks to zajęcia na szarfach zawieszonych w powietrzu łączące elementy akrobatyki, gimnastyki i tańca, które wzmacniają i uelastyczniają całe ciało. Ćwiczenia na szarfach poprawiają naszą koordynację, równowagę oraz dodają gracji. Regularne treningi wpływają na zwiększenie siły przy zachowaniu smukłej sylwetki.
Zajęcia szybko staną się twoją nową pasją! Jest to idealny pomysł na spędzanie wolnego czasu, a ze względu na swoją formę i atrakcyjność nie nudzą się. Na każdych zajęciach uczymy się nowych elementów, które krok po kroku łączymy w coraz trudniejsze kombinacje. Kolejne figury i pozycje są wyzwaniem w dążeniu do coraz lepszej formy.

Zajęcia stanowią fantastyczną alternatywę dla siłowni i zajęć fitness. Ze względu na swoją formę nie nudzą się, co pomoga w systematyczności, co w sporcie jest najważniejsze.

Zajęcia skierowane są dla osób chcących poznać zupełnie nowy rodzaj sportu łączącego taniec powietrzny z akrobatyką. Na zajęcia Aerial Silks potrzebujesz długich legginsów i koszulki z długim rękawkiem.  Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii. Zajęcia trwają 50 min i rozpoczynają się rozgrzewką.

Zajęcia prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania w grupach wiekowych 8-12 lat i 13+

Studio nie gwarantuje indywidualnego dostępu do sprzętu podczas zajęć grupowych. Na jednej szarfie aerial silks mogą ćwiczyć maksymalnie dwie osoby. Indywidualne wykorzystanie sprzętu sportowego gwarantujemy tylko podczas zajęć indywidualnych, które są dostępne w ofercie C’MON Studio.

 Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik