Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA ŚWIECH

Kasia Świech ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia Świech jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia Świech prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial hoop i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

KASIA TREJTOWICZ

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym i wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

AGNIESZKA PALA

Trener Personalny,
Instruktorka zajęć na trampolinach- Jumping Frog,
Instruktor TRX,
Instruktor Kettlebell,
Dietetyk
Od kilku lat Agnieszki pasją są ćwiczenia siłowe i fitness. To właśnie ten rodzaj aktywności sprawia, iż spełnia się zawodowo. Kładzie duży nacisk na prawidłową technikę i precyzję w wykonania każdego ćwiczenia. Uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konwencjach, dało jej łatwość w tworzeniu pomysłowych i zabawnych zajęć. Wierzy w to, iż wysiłek fizyczny jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu wolnego, a nagrodą jest świetne samopoczucie i piękna wymarzona sylwetka. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie i uśmiech osób, które prowadzi, a także widoczna poprawa formy i samopoczucia. Z całych sił stara się zarazić swoim zamiłowaniem każdą osobę, którą trenuje. Słowa, które motywują ją najbardziej to „Aby coś dostać, najpierw trzeba coś dać”.
Ćwiczenia z Agnieszką dadzą Wam możliwość osiągnięcia każdego z założonych celów! Dlatego też zapraszamy na zajęcia grupowe lub indywidualny trening. Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie 😉 

 

DOROTA

mgr Turytyki I Rekreacji AWF im B. Czecha w Krakowie
Instruktor Fitness i Ćwiczeń siłowych AWF im. J. Kukuczki w Katowicach
Certyfikowany Instruktor Pole Dance (Vertical Dance)
Instruktor Stretching Polskiego Centrum Fitness.Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zaczynając od baletu, poprzez tenis ziemny oraz lekkoatletykę, którą trenowała pod okiem trenerów CKS Budowlani w Częstochowie. Jej specjalnością były biegi sprinterskie oraz ukochany skok wzwyż.
Uczennica Jess Leanne Norris oraz Damiana Kutryb.
Uczestniczka warsztatów pole dance m.in. z: Patrykiem Rybarskim, Jakubem Kolasa, Kasia Kwaśniewicz czy Charlotte Robertson.
Sport i taniec towarzyszy jej po dziś dzień, jest pasja i lekiem na każde zło. Uwielbia ludzi i prace z nimi, a przekazywanie im swojej wiedzy, daje największą  satysfakcję.
Jej motto to:
It's what are you doing in the dark. That's put you into the light. Be yourself 

AGNIESZKA KUPCZAK

Licencjonowany Instruktor ZUMBA FITNESS i  ZUMBA Kids & Kids Junior oraz Jumping Frog.
Uśmiechnięta i promienna zawsze wkłada całe serce w to co robi. Każde jej zajęcia to profesjonalizm ale i niesamowite szaleństwo - tak pokrótce wypowiadają się o niej jej kursantki. 
 
Kocha swoją pracę i jak sama mówi: od zawsze lubiła tańczyć i skakać, ale kiedy w jej życiu pojawiła się ZUMBA i Jumping Frog – wiedziała, że to jest coś dla niej, coś co sprawia jej radość i ogromną satysfakcję. Jej przygoda z ZUMBĄ FITNESS zaczęła się w 2014 roku, pokochała ten innowacyjny systemem fitness od pierwszej minuty !! 🙂 Zumba jest dla niej nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim pasją, którą chciałaby się z Wami podzielić. Uczestników swoich zajęć obdarza niesamowitą dawką pozytywnej energii, uśmiechu a także optymizmu. 

WERONIKA GAWRYS

Weronika jako nastolatka zaczęła interesować się szeroko pojętym zdrowiem, aktywnością fizyczną i pracą z umysłem. Joga stała się nie tylko jej pasją ale stylem życia. Podstawowym elementem jej praktyki jest ćwiczenie powoli i starannie, w zgodzie ze stanem swojego ciała na „tu i teraz”, skupienie i koncentracja na oddechu. Od kilku lat jest związana z Jogą Akademicką, czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, bezpiecznym i odpowiednim dla osób w każdym wieku. Jako instruktor wciąż poszerza swoją wiedzę, jest współorganizatorką Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Joga w kontekstach kulturowych”, która odbywa się raz w roku w AWF w Katowicach. Chętnie bierze udział wydarzeniach związanych z jogą takich jak Światowy Dzień Jogi, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, dzieląc się tam swoją wiedzą z innymi.

Olga Bzdon

Olgi przygoda z pole dance zaczęła się ponad 6 lat temu od odwiedzenia jednej z pierwszych szkół pole dance w Krakowie.
Od razu poczuła chemię z rurą i postanowiła rozruszać swoje „biurowe” kości. Od zawsze lubiła ruch i taniec, ale dopiero pole dance stał się pasją, która na zawsze urozmaiciła jej dotychczasowy siedzący tryb życia.
Przez ostatnie lata skakała po rurkach w wielu szkołach pole dance pod okiem wspaniałych krakowskich instruktorów. Poza codziennymi zajęciami rurowymi uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi Polskimi instruktorami takimi jak: Berenika Nienadowska, Patryk Rybarski, Klaudia Nowak, Malwina Ginter-Stenka, Iwona Drzymała czy Agata Jarzębowska.
Dwa lata temu ukończyła międzynarodowy kurs trenerski Vertical Dance na poziomie basic.
Olga jest trochę szalona - lubi dobrze dogrzać atmosferę, aby wytworzyć z rurką maksimum chemii.