Team

Nasz Team

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele w bezpieczny i profesjonalny sposób. Chętnie spożytkujemy Twój nadmiar pozytywnej energii, pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pokonać własne bariery. Tak więc poznajmy się!

KASIA ŚWIECH

Kasia Świech ze sportem związana jest od dziecka, trenowała sztuki walki i różne style taneczne, w wieku 16 lat odkryła swoje zamiłowanie do stretchingu. Jednak to Pole Dance stał się jej największą pasją. Jej inspiracją były Anastasia Skukhtorova, Bendy Kate i Marion Crampe. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w 2015 r i szybko zrozumiała, że to jest to co chce robić profesjonalnie i czym chce się dzielić z innymi. Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach u najlepszych Pole Dancerów w Polsce m.in.: Kasi Kwaśniewicz, Anne Marie Kot, Klaudii Nowak, Patryka Rybarskiego.

Kasia Świech jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance od 2016 roku i „zaraża” swoich kursantów miłością do Pole Dance, pozytywną energią i dużą dawką motywacji do pracy nad własnym ciałem.

„Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć” jest jej ulubionym stwierdzeniem. Dzisiaj sama jest inspiracją dla innych, którzy marzą o takiej gibkości, sile i gracji.

Kasia Świech prowadzi w C'MON Studio zajęcia z pole dance, aerial hoop i stretchingu.

Sprawdź jej profil na Instagramie

KASIA TREJTOWICZ

Instruktor akrobatyki sportowej
Kasia jest związana z tańcem i gimnastyką od lat dziecięcych. Jako dziecko należała do Zespołu Tanecznego Splot oraz Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Ma na koncie osiągnięcia zarówno w konkursach solowych i grupowych, m.in.:
2 miejsce - Trendy dance Cup - 2014
2 miejsce - Slow dance - karczew 2014
1 miejsce - showcase dance performance 2014
2 miejsce - Slow dance - Karczew 2014
1 miejsce - Showcase dance performance 2014
1 miejsce - UK slow solo open class 2015
2 miejsce - Karczew 2014 Slow solo 2014
3 miejsce - jazz dance solo 16+ Opolski festiwal tańca 2015
2 miejsce - formacja 2 miejsce show dance pow 15 lat 2014
Obecnie specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym i wciąż poszerza swoje umiejętności pod okiem: Macieja Cierzniaka, Katarzyny Nowak, Arkadiusza Franczaka. Dodatkowo uczęszcza na lekcje hip hop pod okiem Tomasza Nieradzika. W 2017 roku dołączyła do Teatru Tańca The Hoofers.

Angela Parkitna

Angela swoją przygodę ze sportem rozpoczęła już w dzieciństwie. Początkowo był to taniec towarzyski, który towarzyszył jej przez 2 lata. Następnie przez 4 lata trenowała mażoretki. Od 7 listopada 2016 roku nie rozstaje się z rurką. Pokochała pole dance nie tylko za zmiany, które były widoczne w jej wyglądzie, ale przede wszystkim za to, że zajęcia ukształtowały jej charakter i dzięki temu teraz czuję się pewniejszą, bardziej otwartą i zdeterminowaną osobą. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest typem perfekcjonistki, dlatego z treningu na trening wymaga od siebie coraz to więcej. W 2019 roku ukończyła kurs instruktorski pod okiem niesamowitej Anne Marie Kot. Uczestniczyła w warsztatach m.in u Katarzyny Bieleckiej oraz Agnieszki Piaskowskiej. Pragnie dalej się rozwijać i przekazywać swoją dotychczasową wiedzę innym. Jej największą inspiracją jest Kasia Świech oraz Anh Le (Dirdy Birdy).

WERONIKA GAWRYS

Weronika jako nastolatka zaczęła interesować się szeroko pojętym zdrowiem, aktywnością fizyczną i pracą z umysłem. Joga stała się nie tylko jej pasją ale stylem życia. Podstawowym elementem jej praktyki jest ćwiczenie powoli i starannie, w zgodzie ze stanem swojego ciała na „tu i teraz”, skupienie i koncentracja na oddechu. Od kilku lat jest związana z Jogą Akademicką, czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, bezpiecznym i odpowiednim dla osób w każdym wieku. Jako instruktor wciąż poszerza swoją wiedzę, jest współorganizatorką Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Joga w kontekstach kulturowych”, która odbywa się raz w roku w AWF w Katowicach. Chętnie bierze udział wydarzeniach związanych z jogą takich jak Światowy Dzień Jogi, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, dzieląc się tam swoją wiedzą z innymi.

AGNIESZKA PALA

Trener Personalny,
Instruktorka zajęć na trampolinach- Jumping Frog,
Instruktor TRX,
Instruktor Kettlebell,
Dietetyk
Od kilku lat Agnieszki pasją są ćwiczenia siłowe i fitness. To właśnie ten rodzaj aktywności sprawia, iż spełnia się zawodowo. Kładzie duży nacisk na prawidłową technikę i precyzję w wykonania każdego ćwiczenia. Uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konwencjach, dało jej łatwość w tworzeniu pomysłowych i zabawnych zajęć. Wierzy w to, iż wysiłek fizyczny jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu wolnego, a nagrodą jest świetne samopoczucie i piękna wymarzona sylwetka. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie i uśmiech osób, które prowadzi, a także widoczna poprawa formy i samopoczucia. Z całych sił stara się zarazić swoim zamiłowaniem każdą osobę, którą trenuje. Słowa, które motywują ją najbardziej to „Aby coś dostać, najpierw trzeba coś dać”.
Ćwiczenia z Agnieszką dadzą Wam możliwość osiągnięcia każdego z założonych celów! Dlatego też zapraszamy na zajęcia grupowe lub indywidualny trening. Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie 😉 

 

Olga Bzdon

Olgi przygoda z pole dance zaczęła się ponad 6 lat temu od odwiedzenia jednej z pierwszych szkół pole dance w Krakowie.
Od razu poczuła chemię z rurą i postanowiła rozruszać swoje „biurowe” kości. Od zawsze lubiła ruch i taniec, ale dopiero pole dance stał się pasją, która na zawsze urozmaiciła jej dotychczasowy siedzący tryb życia.
Przez ostatnie lata skakała po rurkach w wielu szkołach pole dance pod okiem wspaniałych krakowskich instruktorów. Poza codziennymi zajęciami rurowymi uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi Polskimi instruktorami takimi jak: Berenika Nienadowska, Patryk Rybarski, Klaudia Nowak, Malwina Ginter-Stenka, Iwona Drzymała czy Agata Jarzębowska.
Dwa lata temu ukończyła międzynarodowy kurs trenerski Vertical Dance na poziomie basic.
Olga jest trochę szalona - lubi dobrze dogrzać atmosferę, aby wytworzyć z rurką maksimum chemii.

AGNIESZKA KUPCZAK

Licencjonowany Instruktor ZUMBA FITNESS i  ZUMBA Kids & Kids Junior oraz Jumping Frog.
Uśmiechnięta i promienna zawsze wkłada całe serce w to co robi. Każde jej zajęcia to profesjonalizm ale i niesamowite szaleństwo - tak pokrótce wypowiadają się o niej jej kursantki. 
 
Kocha swoją pracę i jak sama mówi: od zawsze lubiła tańczyć i skakać, ale kiedy w jej życiu pojawiła się ZUMBA i Jumping Frog – wiedziała, że to jest coś dla niej, coś co sprawia jej radość i ogromną satysfakcję. Jej przygoda z ZUMBĄ FITNESS zaczęła się w 2014 roku, pokochała ten innowacyjny systemem fitness od pierwszej minuty !! 🙂 Zumba jest dla niej nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim pasją, którą chciałaby się z Wami podzielić. Uczestników swoich zajęć obdarza niesamowitą dawką pozytywnej energii, uśmiechu a także optymizmu. 

Ania Kluźniak

Od dziecka lubiła aktywnie spędzać czas, jednak żaden sport nie skradł jej serca. To w Pole Dance zakochała się „od pierwszego dotknięcia rurki”. Na zajęciach dokłada wszelkich starań by spotkało Was to samo. Jej największą inspiracją są ikony Pole Dance t.j.: Felix Cane, Jenyne Butterfly, Cleo ‘The Hurricane’ czy Anastasia Sokolova. Przygodę z rurką, zarówno jako kursantka jak i instruktorka, rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście- Białymstoku. Uczestniczyła na zajęciach od początku istnienia wszystkich Białostockich szkół Pole Dance t.j.: Sparkle Studio oraz Studio Vertigo. Vertigo stało się jej drugim domem, który z chęcią odwiedza do dziś. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole dance VERTICAL DANCE na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Uczestniczyła w wielu warsztatach z przodującymi instruktorami takimi jak: Iwona Drzymała, Damian Kutryb, Kasia Bielecka, Agnieszka Piaskowska, Kaja Waseńczuk. Jest energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów. Dba o wesołą atmosferę na treningach, tak by kursanci z przyjemnością aktywnie spędzali czas.

Patryk Krosowski

Patryk przez wiele lat szukał swojego miejsca na Ziemi. Poprzez piłkę nożną w Rakowie Częstochowa,
szkolenie wojskowe w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, aż do pewnego pięknego dnia gdy udał się
do parku trampolin w Katowicach. Tam zaczęła się jego przygoda z akrobatyką i szeroko pojętym trampoliniarstwem.
Po kilku treningach jedyne o czym śnił to coraz to trudniejsze elementy.
Patryk to definicja samouka, który zawsze dąży do perfekcji szukając inspiracji w różnych osobistościach a jego
jedynym trenerem jest własna wyobraźnia i aparat w telefonie. Jak mówi, jego celem jako prowadzący zajęcia jest
"Nauczanie i udoskonalanie umiejętności swoich podopiecznych do takiego stopnia, aby mógł powiedzieć że robią
to znacznie lepiej niż on sam". W wolnych chwilach zagłębia się w książki psychologiczne, aby potem tworzyć w swojej
wyobraźni obraz siebie lecącego nad ogromnym basenem z gąbkami."