Kids

Akrobatyka

Akrobatyka

Zajęcia dla dzieci rozwijające koordynację, siłę, gibkość i wytrzymałość. Jest to dyscyplina ogólnorozwojowa, której ważnym elementem jest systematyczność i wytrwałość w samorealizacji. Zajęcia dedykowane dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z gimnastyką sportową, jak i dla tych którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. C’MON Studio jest wyposażone w profesjonalny sprzęt do trenowania akrobatyki m.in.: w ścieżkę powietrzną air track, równoważnię gimnastyczną, air roll, materace 20 cm, materace 5 cm.

Zajęcia prowadzone są na zróżnicowanym stopniu zaawansowania oraz według grupy wiekowej: 6-9 lat oraz 10-14 lat

Na Akrobatykę potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

 

Modern Jazz

Zajęcia taneczne dla dzieci łączące w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Modern Jazz pozwala na dużą swobodę ruchu oraz uczy jak w sposób kreatywny i ekspresyjny wyrazić uczucia w tańcu. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie grupy mięśniowe. Każda lekcja zaczyna się od prostej rozgrzewki oraz podstawowych technik tańca współczesnego i nowoczesnego. Zajęcia będą zawierać elementy gimnastyki oraz choreografię, pozwalając na indywidualną interpretację i uwolnienie emocji przez każdego uczestnika zajęć. Prowadzimy grupy o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci od 6-14 lat

Na zajęcia Modern Jazz potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

Aktywne dziecko 2-4lat

Zajęcia dla najmłodszych pełne energii i tańca, kształtujące wrażliwość muzyczną, rozwijające wyobraźnie oraz mobilność. Podczas zajęć dzieci będą skakać, tańczyć, bawić się ruchem i muzyką, będzie też trochę czasu na szaleństwo – czyli to co wszystkie dzieci lubią najbardziej!

Na zajęcia potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. 

Aktywne Dziecko 5-7lat

Aktywne Dziecko to zajęcia dla dzieci pełne energii i tańca. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na mobilność całego ciała, elastyczność mięśni i zmysł estetyki. Podczas lekcji dzieci będą skakać, tańczyć, bawić się ruchem i muzyką, będzie też trochę czasu na szaleństwo – czyli to co wszystkie dzieci lubią najbardziej!

Na zajęcia potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

 

Pole Dance 6-9lat

Zajęcia dla dzieci łączące akrobatykę, stretching i gimnastykę na pionowym drążku.  Ćwiczenia pozwalają na każdych zajęciach wypracować nowy sukces i podnosić swoją samoocenę. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują zróżnicowanych ćwiczeń. Na nudę nie będzie czasu!

Na zajęcia Pole Dance dla dzieci potrzebujesz krótkich spodenek i koszulki z krótkim rękawkiem. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii, jak również  smarowania się balsamami, olejkami i kremami w dniu zajęć.

Cheerleaders

Zajęcia taneczne z elementami gimnastyki dla dzieci w grupie wiekowej 5-8 lat. Podczas zajęć dzieci uczą się choreografii z wykorzystaniem złotych pomponów. Zajęcia wyrabiają koordynację ruchową, wdzięk i pamięć sekwencji tanecznych.

Taniec, pompony, gimnastyka , praca zespołowa i wulkan pozytywnej energii – tak w skrócie można opisać Cheerleading.

Na zajęcia Cheerleaders potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. 

Cennik Zajęć dla dzieci