Joga

joga

Joga jest ponadczasową i praktyczną nauką, która rozwijała się przez tysiąclecia. Zajmuje się ona fizycznym, psychicznym i duchowym rozwojem człowieka. Adresowana jest do wszystkich, ponieważ w jodze nie liczy się wiek, płeć, ani stan zdrowia, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. Zajęcia pozytywnie wpłyną na ruchomość stawów przy jednoczesnym zachowaniu ich stabilizacji, zmysł równowagi, jak i na rozwój mięśni głębokich. Joga również przyczynia się do poprawy samopoczucia i pomaga poznać uczucie prawdziwego relaksu. Ponadto wpływa pozytywnie na poprawę postawy ciała, zrównoważone zwiększenie gibkości i siły oraz poprawę koncentracji.

W C’MON Studio mamy do Waszej dyspozycji profesjonalne maty firmy Manduka, bloczki do jogi oraz taśmy do jogi, dzięki czemu praktyka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Instruktorem jogi w C’mon Studio jest Weronika Gawrys

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

aerial joga

Aerial Joga łączy elementy klasycznej jogi ze stretchingiem i akrobatyką. Ćwiczenia wykonujemy z użyciem chusty (hamaka), która służy do wsparcia ciała przy pracy z balansem. Hamak pomaga w rozluźnieniu, pozwala na głębsze rozciąganie konkretnych partii mięśniowych. Jest również narzędziem umożliwiającym wejście do pozycji odwróconych.

Podwieszenie ciała kilka centymetrów nad ziemią uwalnia napięcie z mięśni. Aerial Joga wpływa pozytywnie na uelastycznienie ciała, wzmocnienie ramion i brzucha bez obciążania kręgosłupa. Praktyka ta łączy ze sobą pozycje stojące, siedzące, wiszące oraz leżące.

C’MON Studio jest wyposażone w  profesjonalne maty firmy Manduka oraz hamaki wykonane ze 100 % bawełny dzięki czemu praktyka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Instruktorem Aerial Jogi w C’mon Studio jest Weronika Gawrys

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

AcroYoga

AcroYoga łączy akrobatykę z jogą i praktykuje się ją w dwójkach, trójkach, a nawet większych grupach osób. Poprzez współpracę i wzajemne zaufanie podczas zajęć tworzymy piękne, ludzkie konstrukcje. Zajęcia te rozwijają świadomość własnego ciała, jak również umiejętności komunikacyjne – zarówno poprzez przekazywanie swoich potrzeb, jak i konieczność słuchania innych. AcroYoga jest bardzo atrakcyjną formą aktywności podczas której tworzymy coś pięknego, jak również pracujemy intensywnie nad wszystkimi partiami mięśniowymi. Jest ona ponadto gwarancją dobrej zabawy, dużej dawki śmiechu oraz możliwości zaufania sobie samym i innym.

Na wyposażeniu C’MON Studio mamy profesjonalne maty firmy Manduka oraz grube materace asekuracyjne zapewniające komfort na zajęciach.

Instruktorami AcroYoga w C’mon Studio są Weronika Gawrys i Bernard Bieda

Sprawdź harmonogram zajęć