Pole Dance

Figura Pole Dance - Kasia Świech

Pole Dance

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Na zajęcia potrzebujesz krótkich spodenek i koszulki z krótkim rękawkiem. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii, jak również  smarowania się balsamami, olejkami i kremami w dniu zajęć. 

Poniżej znajdziesz informacje o wymaganych figurach na danym poziomie zaawansowania,  harmonogram zajęć  oraz  cennik

 

CENNIK

HARMONOGRAM

Harmonogram 19/20 Sala B

Klasyfikacja Grup

P0 – czyli grupa, która niebawem zostanie otworzona

P1 – czyli Pole Dance od podstaw. Są to zajęcia przeznaczone dla osób niemających wcześniej do czynienia z ćwiczeniami na rurze. Celem jest zapoznanie się z podstawową wiedzą, techniką i trickami 

P2 – zajęcia dla osób ćwiczących Pole Dance ok. 2 – 3 miesięcy (obowiązkowe tricki: V, Rainbow, Basic Invert, Crucifix)

S1 – zajęcia dla osób ćwiczących Pole Dance ok. 4 – 6 miesięcy (obowiązkowe tricki: Gemini, Superman, Scorpio, Butterfly)

S2 – zajęcia dla osób ćwiczących  min. 8 miesięcy (obowiązkowe tricki:Brass Monkey, Shoulder Mount, Allegra, Jade)

Z – Grupa zaawansowana. Obowiązkowe tricki: HandSpring, Extended Butterfly, Ballerina, Russian Split.

Choreo – zajęcia choreograficzne dla uczestników zajęć Pole Dance powyżej poziomu P2