Kids

Akrobatyka

Akrobatyka

Zajęcia dla dzieci rozwijające koordynację, siłę, gibkość i wytrzymałość. Jest to dyscyplina ogólnorozwojowa, której ważnym elementem jest systematyczność i wytrwałość w samorealizacji. Zajęcia dedykowane dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z gimnastyką sportową, jak i dla tych którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.

Zajęcia prowadzone są na zróżnicowanym stopniu zaawansowania oraz według grupy wiekowej: 6-9 lat oraz 10-14 lat

Na Akrobatykę potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

 

Modern Jazz

Zajęcia taneczne dla dzieci łączące w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Modern Jazz pozwala na dużą swobodę ruchu oraz uczy jak w sposób kreatywny i ekspresyjny wyrazić uczucia w tańcu. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie grupy mięśniowe. Każda lekcja zaczyna się od prostej rozgrzewki oraz podstawowych technik tańca współczesnego i nowoczesnego. Zajęcia będą zawierać elementy gimnastyki oraz choreografię, pozwalając na indywidualną interpretację i uwolnienie emocji przez każdego uczestnika zajęć. Prowadzimy grupy o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci od 6-14 lat

Na zajęcia Modern Jazz potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

Aktywne dziecko 2-4lat

Zajęcia dla najmłodszych pełne energii i tańca, kształtujące wrażliwość muzyczną, rozwijające wyobraźnie oraz mobilność. Podczas zajęć dzieci będą skakać, tańczyć, bawić się ruchem i muzyką, będzie też trochę czasu na szaleństwo – czyli to co wszystkie dzieci lubią najbardziej!

Na zajęcia potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. 

Aktywne Dziecko 5-7lat

Aktywne Dziecko to zajęcia dla dzieci pełne energii i tańca. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na mobilność całego ciała, elastyczność mięśni i zmysł estetyki. Podczas lekcji dzieci będą skakać, tańczyć, bawić się ruchem i muzyką, będzie też trochę czasu na szaleństwo – czyli to co wszystkie dzieci lubią najbardziej!

Na zajęcia potrzebujesz wygodnego stroju sportowego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

 

Pole Dance 6-9lat

Zajęcia dla dzieci łączące akrobatykę, stretching i gimnastykę na pionowym drążku.  Ćwiczenia pozwalają na każdych zajęciach wypracować nowy sukces i podnosić swoją samoocenę. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują zróżnicowanych ćwiczeń. Na nudę nie będzie czasu!

Na zajęcia Pole Dance dla dzieci potrzebujesz krótkich spodenek i koszulki z krótkim rękawkiem. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii, jak również  smarowania się balsamami, olejkami i kremami w dniu zajęć.

Hip Hop

Hip Hop to bardzo żywiołowy i dynamiczny gatunek tańca, który wciąż zdobywa nowych zwolenników. Na jego popularyzację wpłynęły liczne teledyski i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip hop, soul, r’n’b, pop. Tancerze wybierający ten rodzaj muzyki mają bardzo dużą swobodę w wyborze czy nawet wymyślaniu własnych figur i ruchów.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby uwielbiające luz i dobrą zabawę.

Na zajęcia Hip Hop potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. 

Cennik Zajęć dla dzieci

Pojedyncze wejście - 25 PLN Pakiet 4 wejść - 60 PLN Pakiet 8 wejść - 100 PLN