Fitness

Jumping frog - Zajęcia na trampolinach fot. Monika Mamoń

Fitness na Trampolinach

Fitness na profesjonalnych trampolinach Jumping Frog to niezwykle skoczne i energiczne zajęcia cardio dla Wszystkich! Jest to forma ćwiczeń łącząca świetny trening kondycyjny i zabawę. Trening na trampolinach wzmacnia mięśnie całego ciała, poprawia koordynację ruchową i uwalnia endorfiny! Jest to idealny wybór dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów, jak i zarówno dla tych co potrzebują dobrze spożytkować nadmiar pozytywnej energii.

Na zajęcia na Trampolinach potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

TBC + Płaski brzuch

Zajęcia Fitness mające na celu poprawę kondycji, jak również ujędrnienie oraz wzmocnienie dolnych partii ciała: brzucha, pośladków oraz ud. Efekty regularnych ćwiczeń to płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Zajęcia polecane dla wszystkich co przy okazji świetnej zabawy pragną osiągnąć zgrabną sylwetkę!

Na zajęcia potrzebujesz wygodnego stroju sportowego i obuwia zmiennego. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

CENNIK