Eventy

Wieczór Panieński

Wieczór Panieński z Pole Dance, to wspaniała alternatywa dla tradycyjnego wyjścia do klubu, bądź restauracji, która będzie stanowić niezapomniane przeżycie dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. Zróbcie coś oryginalnego i szalonego – nauczcie się seksownej choreografii na rurce i odkryjcie w sobie odważne i zmysłowe nowe JA.

Wieczór Panieński jest organizowany w kameralnej atmosferze, dzięki której będziecie się czuły swobodnie i naładujecie się pozytywną energią przed ślubem!

Dzięki możliwości filmowania i fotografowania będziecie miały wyjątkową pamiątkę.  Podczas godzinnych Instruktorka na wyłączność nauczy Was podstawowych chwytów i obrotów, nawet bez wcześniejszego przygotowania tanecznego, czy sportowego.

Scenariusz Wieczoru Panieńskiego

Ver. 1 – “Before” Party – 40PLN/os – min. 6 osób

  1. 30 min tylko dla Was, aby nastawić się pozytywnie do Waszej przygody z Pole Dance
  2. 60 min zajęć choreograficznych/ Pole Sport z instruktorem
  3. 30 min tylko dla Was, aby przygotować na dalszą zabawę tego wieczoru

Ver. 2 – Pole Dance Party – 40PLN/os – min. 6 osób + 50PLN za każdą dodatkową godzinę

  1. 30 min tylko dla Was, aby nastawić się pozytywnie do Waszej przygody z Pole Dance
  2. 60 min zajęć choreograficznych/ Pole Sport z instruktorem
  3. 30 min tylko dla Was, aby przygotować na dalszą zabawę tego wieczoru
  4. + dodatkowa opłata w wysokości 50PLN za każdą godzinę zabawy w C’MON STUDIO – do dyspozycji macie dwie sale na wyłączność, w tym jedną Salę Pole Dance.

Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji o pole dance

Urodziny

Urodziny

Zorganizuj urodziny swojego dziecka w C’MON Studio, dokonamy wszelkich starań, aby jego zabawa była niezapomnianym przeżyciem.Oferujemy wiele oryginalnych propozycji tematów imprezy oraz niepowtarzalną atmosferę. Proponujemy między innymi gry i zabawy ruchowe dla dzieci, konkursy, opiekę animatora, malowanie buziek oraz wiele innych atrakcji indywidualnie wybranych dla Twojego dziecka.

Możemy zorganizować poczęstunek dla dzieciaków lub możesz go zorganizować we własnym zakresie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Wynajem sali

Organizujesz 30-stkę, 18-stkę, inną wyjątkową okoliczność? Przygotowujesz się do zawodów lub pokazów, a może potrzebujesz przestrzeni do organizacji wernisażu? C’MON Studio oferuje wynajem przestrzeni dla Twoich potrzeb na dowolną okoliczność w bardzo atrakcyjnej cenie. Zadzwoń i dowiedz się więcej.