Akrobatyka

Akrobatyka

Girl child practicing yoga or fitness, standing in Bridge exercise, One legged Wheel pose, working out wearing sportswear, t-shirt, pants, indoor full length, white loft studio backgroundAkrobatyka to zajęcia dla dzieci rozwijające koordynację, siłę, gibkość oraz wytrzymałość. Jest to dyscyplina ogólnorozwojowa, której ważnym elementem jest systematyczność i wytrwałość w samorealizacji. Zajęcia dedykowane dla dzieci, które nie miały wcześniej do czynienia z gimnastyką sportową, jak i dla tych którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Na zajęciach nasi instruktorzy będą zarażać pasją i przekazywać wiedzę jak bezpiecznie wykonywać najbardziej zwariowane figury. Na akrobatyce ćwiczymy są m.in. takie elementy jak: stanie na rękach/głowie, chodzenie na rękach, przewroty, gwiazdy, mostki i przerzuty.

Akrobatyka jest prowadzona na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego do zaawansowanego. Zajęcia są dedykowane dla dzieci w przedziale wiekowym od 6 do 9 lat oraz od 10 do 14 lat.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Pala (poniedziałek/wtorek/czwartek) oraz Kasia Trejtowicz (sobota)

Na Akrobatykę potrzebujesz wygodnego stroju sportowego.  Większość ćwiczeń wykonujemy bez butów. Z uwagi na bezpieczeństwo nie ćwiczymy w biżuterii.

Sprawdź harmonogram zajęć  oraz  cennik

Jak zapisać dziecko?
Napisz do nas na info@cmonstudio.pl lub zadzwoń pod 577 900 677